اندر احوالات من

 قسمت اول سريال بيست دقيقه با بازي طوبي بيوکستان و ايلکر آکسوم پخش شد. براي قضاوت در مورد سريال هنوز خيلي زود هست ولي براي قسمت اول به نظر من سريال خيلي عالي بود. بازي بازيگرها همگي طبيعي بود، طوبي که هميشه خيلي بااحساس بازي مي کنه ولي ايلکر آکسوم هم به نظر من فوق العاده بااحساس بازي مي کنه و براي اين نقش مناسب انتخاب شده. طوبي نقش مادري را دارد که در سن کم در دانشگاه با همسرش ازدواج کرده و در حال حاضر دو فرزند دختر و پسر دارد، حدود ۳۵ ساله هست و در مقابل، ايلکر آکسوم يا علي در اين سريال اگرچه از طوبي حدود ۱۰ سال بزرگتر است ولي چون نقش پدر دختري حدود ۱۰-۱۲ ساله را دارد براي اين نقش مناسب است. اگر براي اين نقش  (پدر خانواده) بازيگر سي و خرده اي ساله انتخاب مي شد يا مثلا انگين اکيوراک که خيلي حرفش بود با توجه به سن دختر خانواده اصلاً معقول نبود.

ايلکر آکسوم جدا از طبيعي بازي کردنش بازي احساسيش در قسمت اول به نظر من فوق العاده بود

کارگرداني و عوامل ديگر سريال هم در اين قسمت خوب بودند و با توجه به بازي خوب بازيگرها و کارگرداني خوب و عوامل مناسب ديگر، تنها نکته حائز اهميت فيلمنامه است.

نويسنده ها نويسنده هاي سريالهاي ايزل و سوسکونلار هستند. در قسمت اول سوژه هاي زيادي مطرح شد که براي بيننده بسيار جالب بود ولي سريال مدت بسيار طولاني دارد و نکته اي که مهم است اينست که نويسنده ها سوژه کم نياورند و سريال همانند سوسکونلار افت و خيز نداشته باشد و ريتم يکنواخت و رو به بالايي داشته باشد تا بازي هماهنگ و زيباي بازيگرها دستخوش تغيير نشود.

البته اين سريال از آن دسته سريالهايي است که تم غمناک دارد و چون بازيگرها بسيار طبيعي بازي مي کنند بيننده ها را تحت تاثير قرار مي دهند.

براي طوبي بيوکستان اين نقش، نقشي تازه است که با توجه به دو سال کناره گيري از بازيگري و تازه بودن نقش، در شروع بازي خوبي را ارائه داده است و با بازيگر مقابلش هم هماهنگي لازم را دارد به طوريکه به نظر مي آيد که مدتها در مقابل هم بازي کرده اند.

اميدوارم سريال ريتم خود را حفظ کند و در آينده هم پربيننده باشد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۱ساعت 14:40  توسط آتنا  |